Skąd o nas wiesz?

google - 48%
bialystok.pl - 6.7%
inny portal turystyczny - 13.3%
ulotka - 6.7%
od znajomych - 25.3%

znajdź nas na facebooku

rezerwacja

 • 8 listopada, 17:00 - Białystok, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  spotkania autorskie
  Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 8 listopada w ramach kolejnego spotkania z cyklu "Środy Literackie" spotkamy się z Mariuszem Urbankiem. Mariusz Urbanek - pisarz, publicysta. Autor m.in. biografii generała Bolesława Wieniawy-Długoszowskiego – Wieniawa. Szwoleżer na Pegazie, Leopolda Tyrmanda – Zły Tyrmand, Stefana Kisielewskiego – Kisiel i rodu Kisielewskich (...)
 • 8 listopada, 17:00 - Białystok, Muzeum Podlaskie w Białymstoku
  Ośrodek Badań Europy Wschodniej oraz Muzeum Podlaskie w Białymstoku zapraszają do białostockiego Ratusza, Rynek Kościuszki 10 w środę 8 listopada 2017 r. o godz. 17.00 na promocję wydawnictwa "Historyczny plan miasta Białystok, lata 30. XX w." Spotkanie poprowadzą: Dyrektor Muzeum Andrzej Lechowski i kartograf Tomasz Popławski Wejściówka 1 zł
 • 8 listopada, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  Zapraszamy na kolejną odsłonę jamowania w 6-Ścian PUB Sześcian. Zabieramy instrumenty znane i nie tylko. :) Rozprowadza Marek Gąsiorowski i jego ekipa. Po raz pierwszy zaśpiewa z nimi Magdalena Łukasik. wjazd to symboliczna piąteczka do kufelka
 • 9 listopada, 9:15 - Gródek, Gminne Centrum Kultury w Gródku
  Objazdowe kino VISA /9 listopada/ = Emotki | godz. 9.15 = My Little Pony | godz. 13.30 = Ach śpij kochanie | godz. 15.30 = Botoks | godz. 17.30 = Blade Runner 2049 | godz. 20.00 Ceny biletów (filmy animowane): 16 zł (normalny) 14 zł (ulgowy) 12 zł (grupowy) Ceny biletów (pozostałe seanse): 16 zł (normalny) 8 zł (przy płatności kartą Visa) 14 zł (ulgowy) Bilety do kupienia
 • 9 listopada, 18:30 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Koncert w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent AGNIESZKA MAKÓWKA – sopran KRZYSZTOF MARCINIAK – tenor W programie: S. Moniuszko, F. Chopin, R. Twardowski WSTĘP WOLNY Prawykonanie Melodii Kurpiowskich Romualda Twardowskiego dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa (...)
 • 9 listopada, 19:00 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  Zapraszamy na koncert Michała Bajora, promujący jego najnowszą płytę „Od Kofty… do Korcza”. Na repertuar jubileuszowego zestawu składają się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty - te, o których wydanie od lat prosili fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość (...)
 • 9 listopada, 19:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Stand-up w Harym w listopadzie nie bierze jeńców! 9 dnia tego miesiąca zobaczymy na scenie aż dwóch komików. I to jakich! Przed państwem w nowych programach Jasiek Borkowski i Bartosz Zalewski z grupy Stand-up Polska! Bartosz Zalewski - pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje (...)
 • 9 listopada, 20:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  9 listopada 2017 (czwartek) / drzwi 19:00, start koncertu 20:00 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok Bilety: 40zł - przedsprzedaż stacjonarna w klubie 45zł - przedsprzedaż online na https://goingapp.pl/evt/1092496/mikromusic-tak-mi-sie-nie-chce-w-zmianie-klimatu 50zł - w dniu koncertu „Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny zespołu Mikromusic. W tym roku zespół postanowił (...)
 • 9 listopada, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  Zapraszamy do 6-Ścian PUB Sześcian na koncert promujący wydanie debiutanckiej płyty Wicked Heads "Superheroes" 9 XI, Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian, godz. 20:30. Sprawdźcie nasze single z płyty: https://www.youtube.com/watch?v=K7R6DaZwR9s https://www.youtube.com/watch?v=BGCrW_7bH_s Płytę można zamawiać na: http://gigicd.com/wicked-heads-j-bilinski-k-miernik-w-siatkiewicz-m-wroblewski (...)
 • 10 listopada, 11:00 - Białystok, Uniwersyteckie Centrum Kultury
  Galeria Arsenał oraz Uniwersyteckie Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na 3 Maraton filmów artystycznych "Białystok wita!" Będzie to kolejne spotkanie z cyklu otwartych pokazów prac z Kolekcji II Galerii Arsenał w Białymstoku 10 listopada 2017, godz. 11-17 Uniwersyteckie Centrum Kultury ul. K. Ciołkowskiego 1N (kampus UwB) Wstęp wolny. Lista filmów: Cezary Bodzianowski, (...)
 • 10 listopada, 18:00 - Augustów, Augustowskie Placówki Kultury
  Zbieg różnych wydarzeń sprawił, że dzisiaj jestem fotografem. Od kilku lat, początkowo pod okiem męża, potem wspaniałych wykładowców z białostockiej Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości uczyłam się o fotografowaniu, aby w końcu, kiedy przyszedł moment całkowicie zająć się tylko fotografowaniem. Dlaczego fotografia? Bo widzę więcej i inaczej niż pozostali i mogę uszczęśliwiać (...)
 • 10 listopada, 18:00 - Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury
  Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy Hajnowski Dom Kultury – Hajnówka 10.11.2017 r. godz. 18:00 Występują: Piotr Kajetan Matczuk – gitara, śpiew Piotr Augustynowicz – gitara Tomasz Imienowski – bas Bilety do nabycia w sekretariacie HDK (tel. 85 682 3203) w przedsprzedaży – 15 zł w dniu koncertu – 20 zł
 • 10 listopada, 18:00 - Augustów, Augustowskie Placówki Kultury
  Augustowskie Placówki Kultury zapraszają do Miejskiego Domu Kultury na wernisaż wystawy zdjęć Małgorzaty Chełmińskiej 10 listopada o godzinie 18:00. Tym razem w Małej Galerii APK swoje prace zaprezentuje augustowska fotografka, absolwentka białostockiej Akademii Fotografii i Przedsiębiorczości. Małgorzata Chełmińska, zafascynowana zatrzymywaniem w kadrze własnego widzenia świata (...)
 • 10 listopada, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  Jubileusz 5-lecia Chóru Dziecięcego Chór Dziecięcy Opery i Filharmonii Podlaskiej Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej Ewa Barbara Rafałko – dyrygent Violetta Bielecka – przygotowanie Chóru OiFP   Program   John Rutter – Mass of the Children Przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej
 • 10 listopada, 20:00 - Białystok, Motopub
  Lorein Koncert w klubie Motopub w Białymstoku! Bilety w cenie 15 zł przedsprzedaż 20 zł w dniu koncertu, do nabycia w klubie. Teledyski: Fale ( youtu.be/Ye6lsPjNBfU Dźwięki Rozstania : youtu.be/MYcotCKIhsY Ładny https://youtu.be/Wt0ikRPKaVQ Krótkowzroczność http://youtu.be/OZIndL8oYRU Świat rzeczy http://youtu.be/PurYSO_gUiI Snowden https://www.youtube.com/watch?v=TW2OGnJlr7c Live: Kielce (...)
 • 10 listopada, 20:00 - Augustów, Szuflada Bistro
  Ekipa Stand-up Polska przybywa do Augustowa. Z nowym materiałem wystąpią dla Was: Bartosz Zalewski - pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki. "Klasyk" to jego nowy solowy program, nazwany (...)
 • 10 listopada, 21:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Po ostatnim koncercie wszyscy czekali na więcej! O to i oni,po raz drugi w Harym! Powstanie zespołu ‘Załoga Dr. Bryga’ datuje się na lipiec 2005 roku, kiedy to dwaj kumple Dominik Kaźmierczak i Michał Brzozowski, grający jedynie dla własnej satysfakcji w garażowym zaciszu, postanowili dać publiczny wyraz swoim muzycznym zainteresowaniom. Przez lata działalności próbowaliśmy swoich (...)
 • 10 listopada, 21:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Tej nocy będzie miał pecha ten, kto nie usłyszy na własne uszy tego, co Zielony ma do zagrania! A będą same perłowe perełki, przepiękne nowalijki zmieszane z wysezonowanymi smakołykami i setki przyjemnych pół- i ćwierćnut, które wmasują w nasze serca Muzykę Lasów, Zarośli i Krzaków dzięki Green Jesususowi i jego Manufakturze Samych Pięknych Dźwięków! Tak więc nućmy pod nosem „My (...)
 • 10 listopada, 22:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  Mój wąsaty ojciec pewnego deszczowego listopadowego poranka przebierając wśród zardzewiałych wędek powiedział : W życiu są tylko dwie miłości, jedna od której się umiera i druga dla której sie umiera (mówił to sam do siebie) . Chodzi oczywiście o miłość do Najprzystojniejszych Wędkarzy z Podlasia. Jesteś dupeczką 11/10 ale boisz się zagadać do przystojnego wędkarza bo onieśmiela (...)
 • 11 listopada, 16:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  ZPiT Suwalszczyzna kontynuując własny cykl odtwarzania lokalnych tradycji plebejskich i mieszczańskich („W podsuwalskiej oberży” i „Bal w Resursie Obywatelskiej 1914 r.”), tym razem zaprasza na spektakl ukazujący ewolucyjne kształtowanie się polskich tańców narodowych. Podczas koncertu zobaczymy m.in.: poloneza, mazura, polkę, kujawiaka, oberka i krakowiaka oraz usłyszymy takie (...)
 • 11 listopada, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  11 listopada 2017 (sobota) drzwi 18:00 start 19:00 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok Bilety ● 30zł - przedprzedaż stacjonarna w klubie ● 35zł - przedsprzedaż online na platformie Going ● 40zł - w dniu koncertu xxanaxx Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem. Michał zaś poszukiwał wokalistki o nietypowym, charakterystycznym głosie (...)
 • 11 listopada, 19:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  ZPiT Suwalszczyzna kontynuując własny cykl odtwarzania lokalnych tradycji plebejskich i mieszczańskich („W podsuwalskiej oberży” i „Bal w Resursie Obywatelskiej 1914 r.”), tym razem zaprasza na spektakl ukazujący ewolucyjne kształtowanie się polskich tańców narodowych. Podczas koncertu zobaczymy m.in.: poloneza, mazura, polkę, kujawiaka, oberka i krakowiaka oraz usłyszymy takie (...)
 • 11 listopada, 20:17 - Suwałki, Kominpub Motocyklowy
  "Undergrundowy Desant z Grodna" Dzieciuków chyba nie trzeba nikomu w Suwałkach przedstawiać, a już na pewno nie bywalcom Komina. Właśnie tutaj grupa zakonczy swoją kolejną trasę po Polsce, Czechach i Niemczech. Tym razem przywiozą zre sobą i innych przedstawicieli godzieńskiego podziemia: punk-rockowy zespół SND https://vk.com/club6704763 i synthe-popowy projekt ULTRA PULTRA (...)
 • 11 listopada, 21:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Impreza z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Usłyszycie zespoły polskiej muzyki rockowej z lat 80 -tych. Zapraszam dj Groot Wjazd za free! :) Zapisz sobie termin, zbieraj ekipę i wpadaj ! Obserwujcie nasz fanpage z nowinkami ! Gorrąco pozdrawiamy i zapraszamy ! Rezerwacje pod telefonem 85 741 71 30, na stronie lub na miejscu. 18+
 • 11 listopada, 21:00 - Białystok, Klub Metro
  Czas na jesienną odsłonę eastechno. Tym razem do techno dorzucimy electro, acid. Zagrają: Volruptus / bbbbbb / трип / Sweaty Records Sashka Boni HE Chillout: deep dubstep by Rafall Volruptus - czego się spodziewać po jego 2 godzinnym występie - nie wiemy. Na pewno będzie inaczej, różnorodnie przede wszystkim. He brought the BASS from outer SPACE! 2 YER FACE!!! The Unruly and (...)
 • 11 listopada, 21:30 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Po raz kolejny zapraszamy na miusicalową komedie pomyłek w konwencji dyskoteki z elementami grozy dnia następnego! Słowem: GIGANTYCZNE GRAMOFONY ATAKUJĄ 3 (w 3D!) Zarys fabularny wieczoru: Gigantyczne Gramofony z planety Vestax po utracie swojego Kierowinka (w poprzedniej części zostaje on pojmany przez tajemniczych przybyszy ze wschodu i wywieziony na Wyspy Kawaleryjskie gdzie (...)
 • 11 listopada, 23:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
 • 12 listopada, 16:00 - Augustów, Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie Filia Nr 2
  Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 2 serdecznie zapraszają wszystkich miłośników poezji na kolejne spotkanie z cyklu Niedzielne Pogwarki Poetyckie przy Herbatce zatytułowane „Po drodze mi z jeżem”. W niedzielę 12 listopada o godz. 16:00 w budynku Filii MBP przy ul. Komunalnej 2, Józefa Drozdowska gościć będzie poetów Augustowa i okolic, którzy (...)
 • 12 listopada, 18:00 - Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury
  Recital poświęcony twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki. Fenomenalne kompozycje do tekstów najwybitniejszych polskich poetów (Mickiewicz, Tuwim, Asnyk, Iwaszkiewicz i inni) w akustycznych aranżacjach i kameralnym wykonaniu. W programie m.in.: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod papugami, Dziwny jest ten świat, Wspomnienie, Jednego serca, Czas jak (...)
 • 12 listopada, 19:00 - Białystok, Aula Duża WSFiZ w Białymstoku
  Zapraszamy wszystkich lubiących się pośmiać na jedyny w swoim rodzaju wieczór satyry i humoru z Cezarym Pazurą. Ten najlepszy polski aktor komediowy , wystąpi ze swoim programem już 12 listopada w Aulii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania przy ulicy Ciepłej 40 w Białymstoku Początek o 19.00 Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Cezary Pazura
 • 12 listopada, 19:00 - Suwałki, Piwiarnia Warka Suwałki
  Ekipa Stand-up Polska wraca do Suwałk. Z nowym materiałem wystąpią dla Was: Bartosz Zalewski - pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki. "Klasyk" to jego nowy solowy program, nazwany (...)
 • 12 listopada, 19:00 - Białystok, Motopub
  Zapraszamy na trzeci wieczór komedii, podczas którego wystąpi Adam Van Bendler! Adam Van Bendler - Komik z Trójmiasta z raperskim alter ego. Ponoć jest tak podobny do Adriena Brody, że mógłby być jego synem, gdyby ten miał dziecko z własną siostrą. Zaliczał epickie występy z Abelardem Gizą. Występował u Kuby Wojewódzkiego. Program "Anatomia pecha" to kolejna piekielna przejażdżka (...)
 • 12 listopada, 20:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  Ekscentryczny tercet okazjonalny TYMAŃSKI & PUCHOWSKI & KIELAK „Takiego duetu w naszym kraju jeszcze nie było. Mistrz bluesa akustycznego, Roman Puchowski oraz Tymon Tymański - muzyk, publicysta i skandalista, postanowili połączyć dwa odległe od siebie gatunki: surowego bluesa i alternatywę”. Kuba Chmiel, „Magazyn Gitarzysta” Skład: Tymon Tymański – gitara akustyczna, bas, banjo (...)
 • 12 listopada, 20:00 - Białystok, Gram off on
  Przyjeżdżamy do naszego ulubionego lokalu w Białymstoku promować naszą nową płytę pt. "Złoty krążek"; zaprezentujemy nowy program i nowe rozłożenie akcentów bigbitowych i melancholijnych. Liczymy na tańce i ciary. http://mkl.thinman.pl/ bilety: 15zł
 • 13 listopada, 17:30 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  "Sztuka” – autorka „Boga Mordu” po raz kolejny bezbłędnie rozpracowuje mechanizmy rządzące ludzkimi emocjami w nowym spektaklu Teatru Kwadrat! Trzech facetów przyjaźni się od lat, ale w ich relacji można dostrzec skrywane urazy oraz rywalizację. Marc jest inżynierem, zajadłym tradycjonalistą, Serge - wziętym dermatologiem i koneserem sztuki współczesnej, Yvan – uważany za nieudacznika (...)
 • 13 listopada, 17:30 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  Prawdziwa męska przyjaźń przechodzi trudną próbę. Yvan się żeni, na szczęśliwe małżeństwo raczej się nie zanosi, za to Marc i Serge dosyć już mają wysłuchiwania opowieści na temat przygotowań do ślubu. Jednak to nie to jest prawdziwym zarzewiem konfliktu. Serge zakupił dzieło sztuki, za niebagatelną kwotę dwustu tysięcy franków. Marcowi obraz modnego artysty nie przypadł niestety (...)
 • 13 listopada, 19:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Obsada: Doris - Barbara Kurdej - Szatan, Bea- Anna Mucha, Christoph - Mikołaj Roznerski/Mikołaj Krawczyk, Alex - Michał Ziembicki. Prapremiera polska. Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje (...)
 • 13 listopada, 19:30 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  Prawdziwa męska przyjaźń przechodzi trudną próbę. Yvan się żeni, na szczęśliwe małżeństwo raczej się nie zanosi, za to Marc i Serge dosyć już mają wysłuchiwania opowieści na temat przygotowań do ślubu. Jednak to nie to jest prawdziwym zarzewiem konfliktu. Serge zakupił dzieło sztuki, za niebagatelną kwotę dwustu tysięcy franków. Marcowi obraz modnego artysty nie przypadł niestety (...)
 • 14 listopada, 18:00 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  Zapraszamy na 35. Trójząb Komediowy 14 listopada 2017, godz. 18:00 klub Fama, ul. Legionowa 5 bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie bilety.bok.bialystok.pl Wystąpią: Mieszko Minkiewicz w programie „W związku z tym” oraz Czesław Jakubiec Comedy w programie „Muzyka i humor” Tenor Czesław Jakubiec – śpiewak, meloman i komik podbijający (...)
 • 15 listopada, 18:00 - Czarna Białostocka, Dom Kultury w Czarnej Białostockiej
  " Infrared " Wystawa fotografii i pokoaz multimedialny Adama Woronieckiego
 • 15 listopada, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  Andrzej Piaseczny - 25 Tour Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą. Podczas jesiennej trasy koncertowej odwiedzimy najpiękniejsze sale koncertowe w Polsce .W programie koncertu znajdą (...)
 • 16 listopada, 19:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  Matka jest tylko jedna. Czasem to o jedną za dużo…”Pół na pół” to świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie, a także piętrowe kłamstwa, nieprzewidywalne zwroty akcji i mnóstwo czarnego humoru. Reżyser Wojciech Malajkat i aktorzy Piotr Polk i Piotr Szwedes nie biorą jeńców. Czy myśleliście kiedykolwiek, aby zabić swoją matkę? Dwaj przyrodni (...)
 • 16 listopada, 20:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek WWW: www.nocnykochanek.pl YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Słychać tutaj wyraźne inspiracje takimi zespołami jak: Iron Maiden (...)
 • 17 listopada, 16:30 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  "Podejdź bliżej", zobacz 149 najlepszych zdjęć polskich fotoreporterów i wygraj aparat Instax mini 70 z filmem. Wystawie prac laureatów 13. edycji konkursu fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto 2017 towarzyszyć będzie autorskie spotkanie "Od pasji do profesjonalizmu" z tegoroczną laureatką konkursu, Karoliną Jonderko. Zapraszamy także na bezpłatne warsztaty fotograficzne (...)
 • 17 listopada, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  NARODOWY BALET UKRAINY VIRSKI swoje korzenie datuje na 1937 r., kiedy to dwóch wspaniałych tancerzy: Pavlo Virski i Nikola Bolotov założyli pierwszy na Ukrainie zespół tańca folklorystycznego. Rozwój zespołu był bardzo dynamiczny, a droga do światowej sławy była stosunkowo niedługa. Wspaniałe choreografie ludowych tańców, które w niezwykły i niepowtarzalny sposób przedstawiały (...)
 • 17 listopada, 19:00 - Zambrów, Miejski Ośrodek Kultury
  Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, którywcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej (...)
 • 17 listopada, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  17 listopada 2017 (piątek) / drzwi 18:00 start 19:00 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok Bilety: 50zł - przedsprzedaż stacjonarna w klubie (PULA WYPRZEDANA) 55zł - przedsprzedaż online na platformie Going. (PULA WYPRZEDANA) 60zł - w dniu koncertu (BRAK PULI) Organek Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako Power Trio (...)
 • 17 listopada, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej Wojciech Michniewski – dyrygent Paweł Wakarecy – fortepian   L. van Beethoven – Uwertura Leonora III op. 72b L. van Beethoven – III Koncert fortepianowy c-moll op. 37 H. Berlioz – Symfonia fantastyczna op. 14
 • 18 listopada, 19:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  Światowej sławy zespół ,,BIERIOZKA'' powstał w 1948 r, jego założycielką była urodzona w Wilnie słynna baletmistrzyni Nadieżda Nadieżdina. Wszechstronnie wykształcona artystka swoją karierę rozpoczęła jako solistka w Teatrze Bolszoj, następnie krok po kroku pięła się w hierarchii artystów rosyjskich scen aż sama zaczęła opracowywać choreografie, co byłą jej życiową ambicją i powołaniem (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  National Ballet of Ukraine Virski NARODOWY BALET UKRAINY ‘’VIRSKI ‘’.  Mamy zaszczyt ponownie zaprezentować Państwu jeden z najlepszych zespołów artystycznych świata. Już od chwili swego powstania w 1937 r. wzbudzał olbrzymie emocje wśród widzów, nie tylko za sprawą artystycznej awangardy i wizjonerskich pomysłów, ale przede wszystkim (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Bielsk Podlaski, Pub Blues
  NANCY REGAN Muzyka proponowana przez zespół Nancy Regan to bezapelacyjne Alternatywa w czystej formie. Słychać tu uwspółcześnione powroty do ostrego dobrego rocka i chyba z takim podejściem należy utożsamiać twórczość zespołu . Trio z Warszawy weszło do studia we wrześniu 2011 roku i chwilę później oddało dobrze nagrany i zapowiadający się album, będący owocem ich ponad dwuletniej (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Białystok, Klub Gwint
  koncert w ramach trasy Ciało Obce Tour 2017 Klub Studencki Gwint ul. Zwierzyniecka 10, Białystok wstęp: 18:00, start: 19:00 bilety: 50 zł w przedsprzedaży / 60 zł w dniu koncertu przedsprzedaż: Gramoffon, ul. Malmeda 17 Music For You, ul. Św. Rocha 17B Gwint, ul. Zwierzyniecka 10 Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby (...)
 • 18 listopada, 20:00 - Łomża, Pub " Pod Ratuszem"
  18/11/2017 Amnestia i Bombshelter zapraszają do łomżyńskiego pubu "Pod Ratuszem"!! Szykujcie zdrowie, bo zapowiada się ogromna porcja metalowo - corowej energii !! \m/\m/\m/ Start godz. 20:00 wjazd jedyne 10 PLN !! =============================== AMNESTIA https://www.facebook.com/amnestiaofficial/ https://www.youtube.com/channel/UCsR_gGPnajQKetTflFIJ_MA/videos http://www.szarpidrut (...)
 • 18 listopada, 21:00 - Bakałarzewo, Klub Miami Bakałarzewo
  TEDE SOUNDSYSTEM w KLUB MIAMI BAKAŁARZEWO W RAMACH TRASY TOUrrrNE #SKRRRT Już 18 LISTOPADA Wielkie Joł zaprasza na gruby melanż Bilety info niebawem... SKRRRT to nowa solówka Tede, która swoją premierę miała 23 czerwca 2017! Tede, czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku. (...)
 • 18 listopada, 21:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  Data: 18.11.2017 GODZ. 20:00 Miejsce: REJS Klub Muzyczny Bilety: I PULA: SOLDOUT II PULA: 35 zł Przedsprzedaż: Stacjonarnie: Pan Pacman After-Shock Białystok Hempszop Białystok Online: https://ticketos.pl/event/354/DWA-SlAWY-BIAlYSTOK-REJS.html Dandys flow. Nienaganne maniery za mikrofonem osadzone w kunsztownym, miejskim brzmieniu. Hip hop pokolenia 1.5. Płyta dopięta (...)
 • 19 listopada, 18:00 - Drohiczyn, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie
  Mamy niezwykłą przyjemność poinformować o koncercie zaduszkowym Agi Zaryan, pt. ”Wspomnienie postaci polskiego oraz światowego jazzu". który odbędzie się w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kutury w Drohiczynie 19.11.2017 o godzinie 18.00 Tego wieczoru artystka zaprezentuje program przybliżający twórczość oraz sylwetki najwybitniejszych artystów, którzy już odeszli. W repertuarze m.in: (...)
 • 19 listopada, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  19 listopada 2017 (niedziela) drzwi 18:00, start 19:00 Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok Bilety 35zł - przedsprzedaż stacjonarna w lokalu 40zł - przedsprzedaż online na portalu Going. (PULA WYPRZEDANA) 45zł - w dniu koncertu Krzysztof Zalewski Potrzeba matką wynalazków. Oraz – jak się okazuje – najlepszą muzą. Bo w pewnym sensie nowy album Krzysztofa Zalewskiego zrodził (...)
 • 19 listopada, 20:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  4 Szmery to najbardziej znany polski cover band. Nie bez powodu, bo kawałki AC/DC w ich wykonaniu to gwarancja świetnej koncertowej zabawy. Zespół 4 Szmery – grają rock’n’roll i covery AC/DC. Wokalista zespołu Sierściu mówił nam o planach wydania autorskiego albumu, z którym przyjadą do naszego klubu. skład: Andrzej Tabor - dr Grzegorz "Gabi" Gruca - gb Sierściu - voc Jacek Szwed (...)
 • 19 listopada, 20:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Sasha Boole [ Ukraina / folk / country ] Białystok - Hary (ul. Warszawska 29) niedziela, 19 listopada 2017, godz. 20:00 Sasha Boole To jeden z najważniejszych przedstawicieli ukraińskiej sceny folkowej. Ale nie chodzi o zakurzony folk w tradycyjnym swetrze i z kobzą, lecz o ten energetyczny – związany z whisky, ciekawymi i budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Lubisz (...)
 • 20 listopada, 18:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - Duża Scena
  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem (...)
 • 20 listopada, 19:00 - Białystok, Politechnika Białostocka
  20 listopada 2017 o godz. 19.00 w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku Wojciech Cejrowski stand-up comedy na żywo - PRAWO DŻUNGLI Występ bez ograniczeń wiekowych! Kup bilet i przeżyj niezapomniane, komediowe show w amerykańskim stylu. #cejrowski #wojciechcejrowski #kabaret #standup #warszawa #kino #kinowisła #show #rozrywka #wydarzysię #cosięstao
 • 20 listopada, 20:00 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  Kontynuacja Hitu "Klimakterium... i już" które odniosło ogromny sukces. Spektakl, który od prawie wielu już lat, gości na scenach polskich i zagranicznych i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością doczekał się właśnie swojej kontynuacji. Sukces, jaki odniosła pierwsza część sztuki, uznany został za "ciekawy fenomen społeczny". Po tak spektakularnym hicie, na początku 2014 rusza (...)
 • 20 listopada, 20:30 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem (...)
 • 24 listopada, 18:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  KWARTET DLA CZTERECH AKTORÓW Bogusław Schaeffer Prapremiera: 24 lutego 1979, Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi Premiera obecnej inscenizacji: 24 listopada 2017, Opera i Filharmonia Podlaska Realizatorzy: Reżyseria – Marek Tyszkiewicz Konsultacje muzyczne – Andrzej Makal Projekt kostiumów – Elżbieta Wysocka Asystent reżysera – Justyna Schabowska Producent wykonawczy – Anna Jakubowska-Podsiad Obsada: Tomasz (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  Agencja Muzyczna UNION przedstawia   MARYLA RODOWICZ DIVA TOUR Finałowa Trasa Koncertowa 2017/2018 to 24 wyjątkowe koncerty, wypełnione ponadczasowymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty artystki. „Diva Tour” to również spotkania z fanami i sympatykami oraz wspólne celebrowanie jubileuszowego czasu na scenie. „Diva Tour” to bez wątpienia wydarzenie bez precedensu, którego (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej Kai Bumann – dyrygent Łukasz Długosz – flet   C.M. von Weber – Uwertura do opery „Wolny strzelec” C. Reinecke – Koncert fletowy D-dur op. 283 L. van Beethoven – VI Symfonia F-dur op. 68 Pastoralna   foto Mariusz Wideryński
 • 24 listopada, 19:00 - Łomża, Mdk Dśt
  Miejsce: Dom Środowisk Twórczych Miejskiego Domu Kultury - Łomża Godzina otwarcia klubu: 18:00 Start koncertu: 19:00 Bilety: 35zł - przedsprzedaż, 45zł - w dniu koncertu Zapraszamy na koncert w ramach jesiennej trasy koncertowej „ Abracadabra Viridian Tour 2017” promujący nowy album Closterkeller –„VIRIDIAN”! Po sześciu latach od ostatniego krążka ”Bordeaux”, zespół nagrał kolejny (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Augustów, Augustowskie Placówki Kultury
  Reporterka. Urodziła się w 1972 roku. Laureatka nagród literackich i dziennikarskich. Ukończyła historię na Uniwersytecie Gdańskim. Mieszka w Sopocie. Jej głośny debiut książkowy "Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego" ukazał się w 2011 roku. Autorka dotarła do nieznanych zapisków duchownego, dzięki którym przełamała stereotyp postrzegania jej bohatera jako "poety od biedronek" (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  BLUESOWY LISTOPAD W SUWAŁKACH!! 24 listopada zapraszamy na potężną dawkę bluesa w najlepszym wydaniu. W Suwalskim Ośrodku Kultury wystąpi amerykański wokalista i gitarzysta, laureat International Blues Challenge w Memphis - Nick Schnebelen. NICK SCHNEBELEN (USA) Piątek, 24.11.2017, godz. 19:00 Sala im. A. Wajdy, SOK, ul. Jana Pawła II 5 Bilety: 30 zł w kasie SOK i online Koncert (...)
 • 24 listopada, 20:00 - Suwałki, Kominpub Motocyklowy
  Koncert w ramach jesiennej trasy Ted Nemeth promującej drugą płytę zespołu. CTRL C. Gość: Chłopcy Bez Wyobraźni Bilety: 15 PLN - przedsprzedaż https://goout.net/pl/billety/ted-nemeth/btob/ 20 PLN - w dniu koncertu Drugi album łodzian z Ted Nemeth już jesienią pojawi się na półkach sklepowych za sprawą Mystic Production. Po raz kolejny za brzmienie krążka odpowiada Paweł Cieślak (...)
 • 24 listopada, 22:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Zespół Bomba Kaloryczna powstał późną wiosną 2014 roku. Muzycy bardzo szybko weszli do studia, gdzie nagrali debiutancką epkę. To właśnie z niej pochodzi piosenka "Warszawa wita Ciebie", która zajęła II miejsce w konkursie Szlagier dla Warszawy. Pierwszy rok działalności zespołu to przede wszystkim sukcesy koncertowe. Bomba pomimo młodego stażu zagrała wtedy kilka tras, grając (...)
 • 25 listopada, 10:00 (2 dni) - Białystok, Stadion Miejski w Białymstoku
  Targi Książki Patriotycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym i ogólnopolskim. Towarzyszą jej spotkania autorskie,debaty o przyszłości Polski oraz promocje książek. Pierwsze Targi odbędą się na Stadionie Miejskim w Białymstoku od 21.10.2017 do 22.10.2017. Później również w każdym większym polskim mieście jak Warszawa, Poznań, Kraków, Szczecin, Gdańsk (...)
 • 25 listopada, 13:30 (2 dni) - Białystok, DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok / Poland
  Jesienne warsztaty taneczne w SDK DanceOFFnia: 25-26.11.17 DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych zaprasza na kolejną edycję jesiennych warsztatów tanecznych. Każdego roku zapraszamy do naszego studia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pedagogów i instruktorów, którzy poprowadzą warsztaty taneczne oraz ruchowe. To niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z naszej oferty z atrakcyjnym (...)
  Bal andrzejkowy dla dorosłych z dj-em, z własnym koszyczkiem, alkohol we własnym zakresie. Bal Sylwestrowy dla dzieci w sąsiedniej bawialni, z atrakcjami oraz animatorem,  z możliwością położenia dzieci spać pod nadzorem opiekunki. Jeżeli szukacie wspaniałej zabawy andrzejkowej, a nie macie z kim zostawić maluchów, zabierzcie je do nas ze sobą, zadbamy o to, aby ta (...)
 • 25 listopada, 20:00 - Bielsk Podlaski, Pub Blues
  czas na dobry rock
 • 25 listopada, 21:00 - Białystok, Klub Gwint
  Na ostatniej naszej imprezie, czyli Halloween było naprawdę gruuuuuuuuuuuuuuuubo i wielu z Was prosi nas o powtórkę. Dlatego 25 listopada zapraszamy Was na największą imprezę ANDRZEJKOWĄ w BIAŁYMSTOKU! CollageParty jak zawsze zaskakuje świetnymi imprezami dlatego tym razem robimy: ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ANDRZEJKI pod hasłem „Czarodziejki i Czarodzieje” Klub Gwint ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ Tej (...)
 • 26 listopada - Bielsk Podlaski, Bielski Dom Kultury
 • 26 listopada, 17:00 - Białystok, Lodowisko BOSiR
  Wybitny! Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Chór Alexandrowa wystąpi tylko na kilku koncertach w Polsce! Chór Alexandrowa jest jedną z najbardziej znanych grup artystycznych na świecie. Składa się z wybitnych solistów, orkiestry oraz widowiskowego baletu. Po tragicznym wypadku lotniczym z grudnia 2016, w którym zginęło kilkudziesięciu solistów i członków baletu (pozostali (...)
 • 26 listopada, 17:00 - Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury
  Koncert SZALONE LATA 60/70 Wystąpią : Studio Piosenki Estradowej z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego pod kierownictwem Przemysława Zalewskiego scenariusz i przygotowanie wokalne : Marta Gredel - Iwaniuk mówca : Karol Kacprzak termin: 26.11.2017r. godz. 17.00 sala kolumnowa HDK wstęp wolny
 • 26 listopada, 18:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego (...)
 • 26 listopada, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Knock Out On Tour zaprasza na trasę koncertową Tides From Nebula! Warszawscy post-rockowcy wystąpią jesienią w ośmiu polskich miastach. Grupa w dalszym ciągu promuje rewelacyjny album „Safehaven” (2016, Mystic Production). Warto wspomnieć, że ostatni krążek w dyskografii grupy dotarł do wysokiego, trzynastego miejsca notowania OLiS! W trakcie jesiennej trasy koncertowej, wraz (...)
 • 27 listopada, 17:30 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki
  "Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku (...)
 • 27 listopada, 20:15 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki
  "Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku (...)
 • 29 listopada, 17:30 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności. Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu. Zagrany od (...)
 • 29 listopada, 17:30 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  Mamy przyjemność poinformować, że już 29 listopada dwukrotnie zaprezentujemy FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON białostockiej publiczności. FREDRO DLA DOROSŁYCH – MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności. Rewelacyjna (...)
 • 29 listopada, 20:30 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  FREDRO DLA DOROSŁYCH - MĘŻÓW I ŻON to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności. Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu. Zagrany od (...)
 • 30 listopada, 19:00 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  Poparzeni Kawą Trzy - polski zespół pop rockowy złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Autorzy hitów "Kawałek Do Tańca", "Byłaś dla mnie wszystkim" i "Okrutna, zła i podła". Zespół wystąpi już 24 września w Gdańsku .Powstali w 2005 roku jako zespół coverowy, mający w repertuarze utwory rosyjskich grup Leningrad i 5Nizza. Przy okazji wspólnej trasy koncertowej (...)

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "PODLASIE"
Al. J. Piłsudskiego 7B, 15-443 Białystok
nr konta bankowego 09124011541111001035785166
Telefon: + 48 85 652-42-50,

© Hostel Podlasie 2014